Konkurs PTFarm

ogłasza konkurs na
prezentację ustną w języku polskim w ramach
XXIII Naukowego Zjazdu Polskiego Towarzystwa Farmaceutycznego w Krakowie
“FARMACJA W POLSCE perspektywy nauki i zawodu”
(19–22.09.2017 r.)

Nagrodami w konkursie są opłaty zjazdowe (fee) dla Autorów zwycięskich prezentacji (dla czterech najlepszych Studentów UJ CM i pięciu najlepszych Doktorantów)
Opłaty zjazdowe dla Studentów UJ CM ufundował PTFarm O/Kraków, a dla Doktorantów P.H.U. HYGIEIA Sp. J. w Krakowie.

Do konkursu przystąpić mogą Studenci za zgodą Opiekuna Naukowego, oraz Doktoranci (członkowie PTFarm O/Kraków), przygotowując 10 min prezentację i umieszczając na niej logotyp PTFarm.

Szczegóły dotyczące Zjazdu można znaleźć na stronie: http://zjazd2017.ptfarm.pl/, zgłoszenia (imię i nazwisko Uczestnika konkursu i Opiekuna Naukowego/temat prezentacji/nazwa Jednostki UJ CM) proszę nadsyłać do 5. 04. 2017 r. na adres: krakow@ptfarm.pl.

Data i miejsce konkursu: 11. 04. 2017 r. (wtorek) godzina: 10:00, sala nr 8 im. Prof. Alfreda Zejca, Wydział Farmaceutyczny UJ CM
ul. Medyczna 9, Kraków

Data opublikowania: 08.03.2017