Polsko-Francuskie Warsztaty Syntetyczne

Zakład Chemii Leków Katedra Chemii Farmaceutycznej UJ CM oraz Institut des Biomolécules Max Mousseron (IBMM) Université de Montpellier zapraszają na Warsztaty ”Advances in organic synthesis methods in the search for biologically active compounds”, które odbędą się 27 czerwca 2017 na Wydziale Farmaceutycznym UJ CM, ul. Medyczna 9 w Krakowie

Warsztaty ”Advances in organic synthesis methods in the search for biologically active compounds” organizowane w ramach polsko-francuskiego Projektu Polonium, adresowane są do wszystkich zainteresowanych wykorzystywaniem nowoczesnych metod chemii organicznej w poszukiwaniu związków biologicznie aktywnych.
W ramach warsztatów zaplanowany jest cykl wykładów polskich oraz francuskich naukowców ze środowiska akademickiego i przemysłu realizujących innowacyjne projekty badawcze.

Uczestnictwo w kursie jest bezpłatne, ale obowiązuje wcześniejsza rejestracja (do 20 czerwca br): workshop.polonium@gmail.com

Koordynatorzy Projektu:

• Dr hab. Paweł Zajdel