Farmacja kliniczna w USA - czy warto...? Spotkanie o perspektywach zawodowych farmaceuty klinicznego.

Przyjdź i dowiedz się, jak wygląda praca farmaceuty klinicznego w szpitalu, jakie są jego obowiązki, jakim wyzwaniom musi sprostać każdego dnia, jak przebiega współpraca z resztą personelu medycznego - przyjdź koniecznie na spotkanie! Znajdziesz odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania!
Oprócz tego opowiemy Ci:
• Czym jest program „meds2beds”?
• Jak w praktyce wygląda przegląd lekowy?
• Jak farmaceuta kliniczny dba o skuteczność i bezpieczeństwo farmakoterapii?
• Jak wygląda praca w amerykańskiej aptece ogólnodostępnej ?
• Co jest największym wyzwaniem dla polskiego magistra farmacji w USA?
Przyjdź, posłuchaj i rozpal w sobie entuzjazm do działania!
Spotkanie poprowadzi mgr farm. Anna Stachowiak, absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Tuż po obronie pracy magisterskiej Pani Anna odbyła 6 – tygodniowy staż w University of Kentucky College of Pharmacy w Lexington, gdzie miała okazję poznać pracę tamtejszych farmaceutów klinicznych.

Kliknij tutaj, aby odwiedzić nasze wydarzenie!

Data opublikowania: 03.04.2018