DZIEKANAT WYDZIAŁU FARMACEUTYCZNEGO UJ CM

 

ul. Medyczna 9
30-688 Kraków

fax 12 6205-411

tel. wg zakresu czynności, wskazane poniżej (zalecany jest kontakt bezpośrednio do pracowników zajmujących się poszczególnymi kierunkami studiów lub sprawami stypendiów i domów studenckich)
e-mail: farmacja@cm-uj.krakow.pl

 

Godziny Otwarcia

 

Poniedziałek - Piątek 9:00 - 14:00

Czwartek - dzień bez stron

 

 

Główny specjalista kierujący Dziekanatem

  • mgr Danuta Michalik

 

tel. 12 6205-414
e-mail: danuta.michalik@uj.edu.pl

pokój 4

 

 

Z-ca kierownika Dziekanatu

  • mgr inż. Joanna Barszczak

 

tel. 12 6205-413
e-mail: joanna.barszczak@uj.edu.pl
pokój 3

 

  • tok studiów na kierunku farmacja - studia stacjonarne, 6-miesięczny staż w aptece,
  • nostryfikacje dyplomów,
  • ubezpieczenie zdrowotne studentów i doktorantów.

 

 

  • mgr Justyna Bętkowska-Zając

 

tel. 12 6205-413
e-mail:justyna.betkowska-zajac@uj.edu.pl
pokój 3

 

  • tok studiów na kierunku farmacja: studia stacjonarne
  • mgr Magdalena Rudnicka

 

tel. 12 6205-413
e-mail:magdalena.rudnicka@uj.edu.pl
pokój 3
 
  • tok studiów na kierunku farmacja: studia niestacjonarne
  • mgr inż. Justyna Trocka-Piotrowska

tel. 12 6205-417
e-mail: justyna.trocka@uj.edu.pl
pokój 116

  • tok studiów na kierunku analityka medyczna

 

  • mgr Iwona Piszczek

tel. 12 6205-418
e-mail: iwona.piszczek@uj.edu.pl

pokój 116 A

  • tok studiów na kierunku kosmetologia

 

  •  mgr Małgorzata Stanisławska,  okresowe zastępstwo mgr inż. Elżbieta Miętka

tel. 12 6205-414
e-mail: elzbieta.mietka@uj.edu.pl
pokój 3

  • pensum dydaktyczne, umowy dotyczące dydaktyki

 

  • lic. Paulina Sajduk, okresowe zastępstwo mgr Paulina Badzioch

tel. 12 6205-419
e-mail: paulina.badzioch@uj.edu.pl
pokój 116 A

  • studia podyplomowe - analityka medyczna
  • studia podyplomowe - enologia

 

  • mgr Barbara Jyż

tel. 12 6205-416
e-mail: barbara.jyz@uj.edu.pl
pokój 7

  • stypendia, domy studenckie

 

  • mgr Dorota Steg

tel. 12 6205-416
e-mail: dorota.sedelini@uj.edu.pl
pokój 7

  • studia doktoranckie

 

  • mgr Katarzyna Stanowska

tel. 12 6205-420
e-mail: katarzyna.stanowska@uj.edu.pl
pokój 120

  • szkolenia ciągłe, specjalizacje

 

  • inż. Małgorzata Rzeszutek-Sarama

tel. 12  6205-420
e-mail: 
malgorzata.rzeszutek-sarama@uj.edu.pl
pokój 120

  • wymiana studencka w ramach programu Erasmus, specjalizacja dla diagnostów laboratoryjnych: laboratoryjna genetyka medyczna

 

 


ADMINISTRACJA OBIEKTU DYDAKTYCZNEGO

  • mgr Agnieszka Bajda - Kierownik Obiektu Dydaktycznego

tel. 12 6205-400

email: abajda@cm-uj.krakow.pl

pokój 118